Chewy Praline Fudge Buy 1 LB get 1/2 LB Fudge FREE!

  • $28.95
    Unit price per 
Shipping calculated at checkout.


Homemade Chewy Praline fudge made fresh everyday with real cream and butter. Vanilla fudge layered with a delicious slab of caramel and pecans. As always, if you buy 1 lb. we'll automatically include a 1/2 lb. of fudge for FREE!  Your choice of either our classic chocolate, vanilla bean or more chewy praline. 

 

Have a party or event coming up? Or you just like fudge (trust me, we understand) then order our 3 lb. option and save even more money. All one flavor of creamy deliciousness! Fudge comes wrapped in individual 1/2 lb pieces convenient for sharing or freezing.  And yes, you'll still get the FREE fudge when you order 3lbs. That's 1 1/2 lbs FREE with a 3 lb. purchase!

 

Gluten free

Allergen Information contains: soy, milk and has been made in a facility that processes soy, milk, wheat, egg, peanuts, tree nuts and coconut.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sarah
The best fudge I’ve ever had 💕

I give myself the pleasure of buying and enjoying this decadent masterpiece of dessert once a year, and once a year only. If I had it at my disposal year round, I’d soon be on an episode of My 600 lb Life. When I tell you god himself must have given these people this recipe, I mean it. (My dad agrees. He’s a pastor.) Thank you all so much again for my yearly vice. You deserve all of the season’s happiness. 💕