Homemade Fudge Buy 1 lb Get 1/2 lb FREE! Fudge Sampler

  • $29.95
    Unit price per 
Shipping calculated at checkout.


Homemade fudge made fresh everyday.  Get 1 1/2 lbs for the price of 1lb! 

Can't decide? Then this is the box for you. Create your own assortment and mix and match up to 3 flavors cut in 1/2 lb pieces. Each 1/2 lb piece comes individually wrapped with the flavor labeled. Keep some for yourself, give one to a friend. 

 

Allergen Information contains: soy, milk and has been made in a facility that processes soy, milk, wheat, egg, peanuts, tree nuts and coconut.

Customer Reviews

Based on 112 reviews
95%
(106)
3%
(3)
1%
(1)
1%
(1)
1%
(1)
A
Apollonia

i got my dad 3 lbs of fudge for his birthday and this stuff is amazing! it’s smooth and creamy & isn’t too sweet which makes it really enjoyable. i will for sure be ordering more!

R
Ronnie Greenleaf Jr

Fast shipping and a great product! sum exclusive flavors available that are delicious.. jelly donut is amazing

J
Jennie Duplessis

Wonderful fudge taste is amazing

B
Beverly Walsh
Great fudge

I have ordered two times and each time I have been very happy with my order. I am ready to order the third time because I can’t seem to stay away from it.

C
Collette Ricks
Fudge got great reviews from recipients!

I sent the fudge sampler to my sister-in-law as a Mother's Day gift. She lives in Florida, and so I didn't see or taste the fudge firsthand, but she did sent me a picture and it looked as described! She said all 3 flavors were very delicious! I would definitely order from them again!